Tellimine

Kauba väljavalimise järel tuleb toode/tooted lisada ostukorvi.

Ostukorvi saate näha, kui klikite kodulehe päises olevale „Ostukorvi“ nupule.

Ostukorvis on nähtavad kõik sinna lisatud tooted nimekirjana ning iga toote kohta on kuvatud soovitud hulk (tk) ja hind. Samuti kogu ostukorvi maksumus.

Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule „vormista ost“.
Tellimuse vormistamiseks palume täita paki kohaletoimetamiseks vajalikud andmed. Kui soovite paki saata kellelegi teisele – näiteks kingituseks, palume aktiveerida kohaletoimetamine teisele aadressile ning sisestada paki vastuvõtja andmed.

Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile ettemaksuarve mis on võimalik tasuda koheselt pangalingi või pangaülekandega. Arve kinnitatud tellimusest saadetakse ka teie e-posti aadressile, juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

Tooted postitatame teile peale arve tasumist. Tööpäevadel enne 12:00 esitatud tellimused postitame veel samal päeval.

Tellija poolt edastatud e-posti aadress annab õiguse Minikosmeetika.ee keskonnal edastada aeg-ajalt uudistooteid puudutavaid uudiskirju.

Soovime teile meeldivaid ostukogemusi meie veebipoes!

Makseviisid

Minikosmeetika  veebipoes pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi:

Pangalingid
Swedbank, SEB Pank, Nordea Pank, Danske Pank, LHV Pank ja Krediidipank. Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile. Koopia arvest saadetakse ka teie e-posti aadressile juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

Pangaülekanne
Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Koopia arvest saabub koheselt ka teie e-posti aadressile, et saaksite selle soovi korral välja trükkida ning tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgitusse kindlasti tellimusarve number.

Toote hind

Kõik hinnad Minikosmeetika.ee veebipoes sisaldavad käibemaksu 20%. Hinnad on kuvatud eurodes (€).

Ostudele lisandub transpordi hind vastavalt Kliendi valitud tarneviisile. SmartPost 2.80€, Omniva 2.80€.

Kui ostukorvi kogumaksumus ületab 30€, on transport tasuta. Kaubad lähetatakse tellija kontaktaadressi läheduses olevasse pakiautomaati kooskõlas tellijaga.

Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest).

Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja Minikosmeetika.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

Kauba üleandmise ja saatmise kord

Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib Minikosmeetika.ee tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele.

Tööpäevadel enne 12.00 esitatud ja makstud tellimused saate reeglina kätte juba järgmisel päeval. Saartel võib kohaletoimetamine aega võtta kuni 3 päeva. Juhul kui mingil põhjusel saadetis viibib, lepib Minikosmeetika.ee klienditugi Kliendiga kokku sobiva tarneaja.

Eelnevalt näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad arve tasumise hetkest.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.

Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi saavad Kliendile asendatud. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.

Minikosmeetika.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida Minikosmeetika.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

Info edastamise kord

Tellimuse kinnituse järel kuvatakse ekraanile arve mille saate tasuda mugavalt pangalingiga (Swedbank, SEB, Nordea) või teistes pankades siseriikliku maksena. Andmed siseriikliku makse sooritamiseks leiate peale tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arve lehelt.

Tellimuse kinnitamisel saadetakse tellimuse kokkuvõte ka tellimuse vormistamise käigus märgitud e-posti aadressile juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

Privaatsustingimused

Kõiki Minikosmeetika.ee e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Minikosmeetika.ee rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Tagastamisõigus & garantii

Minikosmeetika.ee veebipoest ostetud kaubale kehtib teile alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastamisõigus. Tagastamisõigus on loodud garanteerimaks seda, et saadetud kaup vastaks tellitule.

  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.
  • Kauba tagastamiseks tuleb esitada meile avaldus e-posti aadressil info@minikosmeetika.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.
  •  Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ja sel puhul esialgset transporditasu ei hüvitata (välja arvatud juhul kui tagastatud kaup ei vasta tellitule).
  •  Kauba tagastamisel tuleb ostetud toode/tooted tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.
  • Raha tagastatud toodete eest hüvitatakse teile viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega.